Еднодневно капење во Сани Бич, Неа Потидеа или Калитеа секоја сабота во Јуни! До 23% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 1300 ден. по цена од 1000 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Еднодневно капење во Сани Бич, Неа Потидеа или Калитеа секоја сабота во Јуни! До 23% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 1300 ден. по цена од 1000 ден.

Цена

1,000 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

23%

Заштеда

300 ден.

Купени : 26

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Еднодневно капење за едно лице во Сани Бич, Неа Потидеа или Калитеа со вклучен превоз за термин по избор во Јуни (сабота):

 • 02.06.2018 - РАСПРОДАДЕНО
 • 09.06.2018- РАСПРОДАДЕНО
 • 16.06.2018 - РАСПРОДАДЕНО
 • 23.06.2018 
 • 30.06.2018 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.06.2018 до 30.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Поаѓање во 02:00 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 17:00 часот (по македонско време)
 • Пауза за Free Shop - 30 минути
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.