Шопинг во Софија (17.03.2018)! 58% попуст на шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 1200 ден. по цена од 500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Шопинг во Софија (17.03.2018)! 58% попуст на шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + превоз за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 1200 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

58%

Заштеда

700 ден.

Купени : 36

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Организирана шопинг тура за едно лице во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз (17.03.2018)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.03.2018 до 17.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Бисер Пром за да се информирате за слободни места и да направите резервација
 • По купувањето на купонот задолжително јавете се во агенцијата за потврда на резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 17.03.2018 во 04:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Софија во 16:30 часот по македонско време.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Paradise Shoping Center е најголемиот трговски центар на балканот со внатрешна површина од 80 000 m2 и во неговиот состав влегуваат преку 350 продавници, 14 кино сали, фитнес и спа ценатр, голем број на кафетерии и ресторани, спортски центар, огормен супермаркет и многу забава и атракции (вештачки езера и фонтани) Повеќе инфромации во врска со трговскиот и брендовите може да видите на следниот ЛИНК

Опис на програмата:

 • Поаѓање од Дрводекор во 04:00 часот
 • Пристигнување во Paradise Shoping Centar околу 09:30 часот 
 • Посета на Ikea Ring Mall и Decathlon до 13:00
 • Посета на шопинг центар Paradise до 16:30
 • Поаѓање за Скопје во 16:30 од шопинг центар Paradise по македонско време
 • Напомена: Патниците кои сакаат да го посетат само шопинг центар Paradise ги оставаме од моментот на пристигнување до 16:30 часот

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ