Oдмор во Сончев Брег во Јуни и Јули! До 26% попуст на 3, 4 или 7 All Inclusive ноќевања + вклучен превоз во Riviera Blue Hotel 4*, Бугарија за термин по избор од ТА Бисер Пром

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Сончев Брег во Јуни и Јули! До 26% попуст на 3, 4 или 7 All Inclusive ноќевања + вклучен превоз во Riviera Blue Hotel 4*, Бугарија за термин по избор од ТА Бисер Пром

Цена

8,900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,000 ден.

Попуст

26%

Заштеда

3,100 ден.

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 3, 4 или 7 ноќевања на база All Inclusive (појадок, ужина, ручек и вечера) во Riviera Blue Hotel 4* + вклучен превоз за термин по избор:

 • 7 ноќевања (15.06-23.06.2018), цена: 13 000 ден. 10 500 ден.
 • 7 ноќевања (22.06 - 30.06.2018), цена: 14 800 ден. 12 300 ден.
 • 7 ноќевања (29.06 - 07.07.2018), цена: 16 000 ден. 13 500 ден.
 • 7 ноќевања (03.07 - 11.07.2018), цена: 18 500 ден. 14 800 ден.
 • 4 ноќевања (29.06 - 04.07.2018), цена: 12 000 ден. 8900 ден.
 • 4 ноќевања (06.07 - 11.07.2018), цена: 12 800 ден. 10 200 ден.
 • 3 ноќевања (03.07 - 07.07.2018), цена: 10 500 ден. 7750 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2018 до 11.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот јавете се  во агенцијата за за да направите резервација
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Задолжително патничко осигурување - може да се извади во ТА Бисер Пром.
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Поаѓањето е во 21:00 часот од Дрводекор, 21:30 од Куманово, 22:00 од Крива Паланка
 • Појадокот, ручекот, ужината и вечерата се на база шведска маса
 • Доплати:
 • Семстувањето за едно дете до 12 години е бесплатно, се плаќа само превоз по цена од 1860 денари за повратен билет,
 • За второ дете се доплаќа 50% од цената за возрасен
 • Доплата за туристичка такса - 5 еврa за целиот престој (во агенција)  

Опис

Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со бесплатно користење на лежалки и чадори, Wi-Fi .
Во склоп на хотелот има двокреветни соби, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, централна клима, тоалет, балкон. Студијата и апартманите имаат и кујна ,комплетно опремена.

All Incluive програма: 3 главни оброка + ужина - шведска маса , неограничено конзумирање на алкохолни и безалкохолни пијалоци од локално потекло во периодот од 10- 22 часот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ