Велигден во Банско (14.04 - 17.04.2017)! 33% попуст на 3 All Inclusive ноќевања во Hotel Park Gardenia 4* + автобуски превоз + користење на СПА центар во вредност од 8200 ден. по цена од 5500 ден. со "Т.А Бисер Пром"

РАСПРОДАДЕНО

Велигден во Банско (14.04 - 17.04.2017)! 33% попуст на 3 All Inclusive ноќевања во Hotel Park Gardenia 4* + автобуски превоз + користење на СПА центар во вредност од 8200 ден. по цена од 5500 ден. со "Т.А Бисер Пром"

Цена

5,500 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

8,200 ден.

Попуст

33%

Заштеда

2,700 ден.

Купени : 8

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

 • 3 All Inclusive ноќевања во хотел Park Gardenia 4* (14.04-17.04.2017)
 • Појадок (08:00 - 9:30), ручек (12:30 - 14:00), попладневна ужинка (16:00 - 17:00) и вечера (19:00 - 21:00)
 • Безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално потекло за време на сите оброци - пијалоци во текот на денот од 12 до 21 часот
 • Kористење на СПА центар (базен со минерална вода, џакузи, парна бања, финска сауна, био сауна, relax зона, лакониум, фитнес)
 • Безжичен интернет во рамките на целиот хотел
 • Влезница за диско
 • Автобуски превоз: Скопје - Банско - Скопје

*Напомена:
Задолжителна доплата од 1700 ден. во агенцијата


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2017 до 17.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Задолжително патничко осигурување - доплата во агенцијата.
 • ​Задолжителна доплата од 1700 ден. во агенцијата
 • За прво дете до 6.99 години се доплаќа 1500 ден
 • За второ дете до 6.99 години се доплаќа 3200 ден
 • За дете од 7-14 години со двајца возрасни се доплаќа 4700 ден
 • За дете од 7-14 години со еден возрасен се доплаќа 6500 ден
 • Поаѓање на 14.04. во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање на 17.04. во 14:00 часот по локално време.
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Park Hotel Gardenia, Bansko e хотел со 4*, лоциран во центарот на Банско, еден од најдобрите и најмодерни ски центри во Бугарија и Источна европа. Хотелот е отворен во 2006 година. Го имаат креирано најдобрите руски и бугарски архитекти во еден исклучителен дизајн и стил. Комбинацијата на камен и темно дрво, му даваат на ентериерот топлина и удобна атмосфера.

Персоналот е високо-професионален и ќе го направи вашиот престој комфорен и пријатен. Хотелскиот комплекс е ситуиран веднаш до градскиот парк на повеќе од 100 хектари разновиден терен, дрвја и езеро, со специјални патеки за пешачење и велосипедизам. Центарот на градот, како и старата чаршија на Банско со музеите, спомениците и старите градби, тесните улички и познатата црква “St. Trinity” се на само 5 мин. од хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ