Шопинг во Солун! 20% попуст на организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор (19.01 или 20.01.2018) од ТА Бисер Пром во вредност од 1000 ден. по цена од 800 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Шопинг во Солун! 20% попуст на организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор (19.01 или 20.01.2018) од ТА Бисер Пром во вредност од 1000 ден. по цена од 800 ден.

Цена

800 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

200 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 51

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Организирана шопинг тура за едно лице + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор

 • 19.01.2018 - Петок
 • 20.01.2018 - Сабота

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.01.2018 до 20.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Поаѓање на 19.01 и 20.01 во 03:30 часот пред Дрво декор
 • Посета на центарот на градот до 11:30 часот
 • Посета на Оne Salonica Outlet Mall до 13:30
 • Посета на Cosmos и Ikea до 17:00
 • Поѓање од Ikea во 17:00 часот по македонско време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.