Незаборавно шопинг искуство во Софија! 46% попуст на шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз (25.03.2017) од ТА "Бисер Пром" во вредност од 1200 ден. по цена од 650 ден.

Цена: 650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Незаборавно шопинг искуство во Софија! 46% попуст на шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз (25.03.2017) од ТА "Бисер Пром" во вредност од 1200 ден. по цена од 650 ден.

Цена

650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

550 ден.

Купени: 24

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 322 86 03, 02 322 63 80

 • biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 18:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Организирана шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз (25.03.2017)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.03.2017 до 25.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на 25.03.2017 во 04:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Софија во 16:30 часот по македонско време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Paradise Shoping Center е најголемиот трговски центар на балканот со внатрешна површина од 80 000 m2 и во неговиот состав влегуваат преку 350 продавници, 14 кино сали, фитнес и спа ценатр, голем број на кафетерии и ресторани, спортски центар, огормен супермаркет и многу забава и атракции (вештачки езера и фонтани) Повеќе инфромации во врска со трговскиот и брендовите може да видите на следниот ЛИНК

Опис на програмата

 • Поаѓање од Дрводекор во 04:00 часот
 • Пристигнување во Paradise Shoping Centar околу 09:30 часот 
 • Посета на Ikea Ring Mall и Decathlon до 13:00
 • Посета на шопинг центар Paradise до 16:30
 • Поаѓање за Скопје во 16:30 од шопинг центар Paradise по македонско време
 • Напомена: Патниците кои сакаат да го посетат само шопинг центар Paradise ги оставаме од моментот на пристигнување до 16:30 часот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ