Шопинг тура во Врање (04.12-25.12.2021)! Организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Врање од Т.А Ganic Exclusive по цена од 320 ден.

Цена

320 ден.

Купени: 1

Добивате

Организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Врање секоја сабота со вклучени:

 • Автобуски превоз на дадена релација
 • Придружник на патувањето

*Се патува со валидна лична карта или пасош
*За ова патување потребен е сертификат за вакцинација или негативен антиген тест

Датуми на патување:

 • 04.12.2021
 • 11.12.2021
 • 18.12.2021
 • 25.12.2021

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.11.2021 до 31.12.2021
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • За реализација на аранжманот, потребен е миниум од 50 патници
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Програма на патувањето:

 • Состанок на групата во 06:45 часот.
 • Поаѓање во 07:15 часот од Дрводекор (спроти Holiday Inn.)
 • Пристигнување во Врање во утринските часови околу 09:00 часот.
 • Слободно време за индивидуални активности, ручек и шопинг.
 • Тргнување кон Скопје во 17:00 часот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.