Еднодневна тура на Попова Шапка секоја сабота и недела (Јануари-Февруари)! Посета на Попова Шапка со организиран автобуски превоз по цена од 380 ден.

Цена

380 ден.

Преостанато време

Купени: 23

Добивате

Посета на Попова Шапка со организиран превоз, секоја сабота и недела

 • Поаѓање во 07:00 часот од Дрводекор (спроти Holiday Inn.)
 • Тргнување кон Скопје во 15:00 часот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2022 до 28.02.2022
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места на тел: 02 3117771 , 071 775 529
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Поаѓање во 07:00 часот од Дрводекор (спроти Holiday Inn.)
 • Тргнување кон Скопје во 15:00 часот
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Попова Шапка е најпознат зимски спортско-рекреативен центар во Република Македонија и е именуван според истоимениот врв (1780 м) на Шар Планина, кој се наоѓа во непосредна близина. Се карактеризира со голем број на сончеви денови во текот на целата година и со снег од ноември до мај. 

Програма на патувањето:

 • Поаѓање во 07:00 часот од Дрводекор (спроти Holiday Inn.)
 • Тргнување кон Скопје во 18:00 часот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.