Секоја сабота на шопинг во Солун (13.11-25.12.2021)! Oрганизирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор од Т.А Ganic Exclusive по цена од 950 ден.

Цена

950 ден.

Купени: 3

Добивате

Организирана шопинг тура + вклучен автобуски превоз за Солун за термин по избор

 • 04.12.2021
 • 11.12.2021
 • 18.12.2021
 • 25.12.2021

Понудата е по лице и во истата е вклучено:

 • Автобуски превоз на дадена релација
 • Посета на центарот на Солун
 • Посета на Cosmos и IKEA
 • Туристички придружник на патувањето

За патниците кои не се вакцинирани, постои можност за организирано групно тестирање и за тестот се доплаќа 600 ден, директно во агенцијата  

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.11.2021 до 31.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Првиот термин е на 13.11.2020 (Сабота)​
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Поаѓање e во 03:15 часот пред Дрво декор спроти Holiday Inn
 • Поѓање од Солун во 18:00 часот по локално време
 • За реализација на аранжманот, потребен е минимум од 40 патници
 • Согласно новите мерки за влез во Грција, сите патниците мора да поседуваат некој од следните документи: сертификат за извршена вакцинација, негативен PCR тест или негативен рапид антигенски тест
 • Деца до 12-годишна возраст нема потреба да имаат негативен тест, а сите постари лица од 12 години, треба да поседуваат брз или PCR тест
 • За патниците кои не се вакцинирани, постои можност за организирано групно тестирање и за тестот се доплаќа 600 ден, директно во агенцијата  
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Програма на патувањето:

 • Состанок на групата во 03:15 ч.
 • Поаѓање во 03:30 ч., од Дрводекор (спроти Holiday Inn).
 • Се патува преку граничен премин Богородица. Пристигнување во Солун во утринските часови околу 09:00 ч, по локално време.
 • Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Солун.
 • Во 14:00 ч. по локално време, поаѓање од центарот на Солун кон Икеа
 • Од 15:00 ч. по локално време, слободно време за шопинг во Икеа и во Космос
 • Во 18:00 ч. по локално време, поаѓање за Македонија.
 • Попатна пауза за посета на Free Shop во траење од 30 минути
 • Пристигнување во Скопје околу 22:30 ч.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.