18% попуст на организирана шопинг тура во центарот на Белград и посета на трговскиот центар Usce (05.10.2019) од Т.А Ganic Exclusive во вредност од 1200 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

18%

Заштеда

210 ден.

Купени: 2

Добивате

Организирана шопинг тура во центарот на Белград и посета на трговскиот центар Usce (05.10.2019)

 • Автобуски превоз на дадена релација
 • Туристички придружник на патувањето 

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2019 до 05.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во T.A Ganic Exclusive за да го резервирате вашиот термин за патување
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Состанок на групата на Дрводекор на 05.10.2019 во 00:30 часот, поаѓање во 01:00 часот.
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • За реализација на аранжманот, потребен е миниум од 40 патници.
 • Доколку купонот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Најголемиот и главниот град на Србија - Белград, носи во себе еден посебен шарм на град кој се има преродено од сопствената пепел. Удобно лоциран на местото каде се вкрстуваат реките Дунав и Сава, овој град лесно ќе се вреже во меморијата и душата на секој патник. 

Програма:​​

 • Поаѓање на 05.10.2019 во 01:00 часот
 • Пристигнување во Белград околу 09:00 часот наутро.
 • Слободно време за индивидуални активности и прошетка низ центарот на Белград, улицата кнез Михајлова, Калемегдан. Во договорено време се упатуваме кон најголемиот шопинг центар Ушче каде што ќе можете да се подновите со ново парче облека или со подарок за вашите најблиски.Поаѓање за Скопје во 17:00 часот, од паркингот пред шопинг центарот Ушче.

Ganic Exclusive располага со високоопремени и климатизирани автобуси кои вашето патување ќе го направат удобно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.