Еднодневна шопинг тура во Софија (05.10.2019)! 38% попуст на шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + автобуски превоз од Т.А Ganic Exclusive во вредност од 1200 ден. по цена од 750 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

38%

Заштеда

450 ден.

Добивате

Организирана шопинг тура за едно лице во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз за термин 05.10.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2019 до 05.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Поаѓање на 05.10.2019 во 04:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Софија во 17 часот по македонско време.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Paradise Shoping Center е најголемиот трговски центар на балканот со внатрешна површина од 80 000 m2 и во неговиот состав влегуваат преку 350 продавници, 14 кино сали, фитнес и спа ценатр, голем број на кафетерии и ресторани, спортски центар, огормен супермаркет и многу забава и атракции (вештачки езера и фонтани) Повеќе инфромации во врска со трговскиот и брендовите може да видите на следниот ЛИНК

Опис на програмата:

 • Поаѓање од Дрводекор во 04:00 часот
 • Пристигнување во Ikea Ring Mall и Decathlon околу 09:30 часот
 • Поаѓање за Paradise Shoping Centar во 13:00 часот
 • Враќање во Ikea Ring Mall и Decathlon шопинг центар  во 17:00
 • Поаѓање за Скопје во 17:30 од шопинг центар Ikea Ring Mall и Decathlon по македонско време

Напомена: Патниците кои сакаат да го посетат само шопинг центар Ikea Ring Mall и Decathlon се оставаат од моментот на пристигнување, се до 17:00 часот

Ganic Exclusive располага со високоопремени и климатизирани автобуси кои вашето патување ќе го направат удобно.

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските по супер цена!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.