Велигден во Ханиоти, Грција (26.04-29.04.2019)! Четиридневен аранжман од 3 ноќевања со појадок во хотел со 3* + автобуски превоз од ТА In Travel по цена од 5890 ден. (95 еур.)

 • ул. Димитрија Чуповски бр.26 (спроти гимназија Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  +389 02 31 21 551; +389 2 31 18 911

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Превоз со туристички автобус на релација Скопје – Ханиоти – Скопје
 • Посета на шопинг центар Космос  
 • 3 ноќевања со појадок во хотел Simotel Ermis 3* во двокреветни и трикреветни супериор соби   
 • Организација и водство на патувањето со придружник (пратител) на групата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 29.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во In Travel за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот потребно е да контактирате до агенцијата по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За ова патување важат Општите услови за патување на Ин Травел и СКТМ
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Во цената не е вклучено:
 • Патничко и здравствено осигурување       
 • Свечен Велигденски ручек во Грчка таверна на 28.04.2018 (недела), 20 еур по лице (салата, главно јадење скара и печено јагнешко)
 • Доплати и попусти:
 • За деца од 0-6 год. е бесплатно, плаќаат превоз (доколку користат): 25 еур.  
 • За деца од 6-12 г. се доплаќа 70 еур.
 • За трето возрасно лице на стандарден кревет се добива 10% попуст од редовната цена
 • Доплатите се вршат директно во агенцијата
 • Задолжително патничко осигурување
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Програма:

1 ден: Петок (26.04.2019) Скопје - Ханиоти

Состанок на групата во 06:30ч на бул. Илинден (пред старо матично). Поаѓање во 7:00ч. Се патува преку граничен премин Богородица. Посета на шопинг центарот Космос. Продолжување кон Ханиоти, сместување во хотел Simotel Ermis 3* (http://simotel-ermis.hotelschalkidiki.com/en/ ). Слободно време за индивидуални активности. Ноќевање.

2 и 3 ден: Сабота/Недела (27.04 - 28.04) Ханиоти

 Појадок. Слободно време за индивидуални активности. Во недела, свечен Велигденски ручек. Ноќевање.

4 ден: Понеделник (29.04.2019) Ханиоти - Скопје

Поаѓање за Скопје во попладневните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.