Ultra Last Minute во Будва (16.07 - 12.08.2018)! До 10% попуст на десетдневен аранжман од 9 ноќевања во термин по избор во Вила Park од ТА Медитеран

РАСПРОДАДЕНО

Ultra Last Minute во Будва (16.07 - 12.08.2018)! До 10% попуст на десетдневен аранжман од 9 ноќевања во термин по избор во Вила Park од ТА Медитеран

Цена

11,718 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,958 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1,240 ден.

Купени : 2

 • ул.Ванчо Прке бб Штип

 • 032 397 001; 078 375 219

 • info@mediteran.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува аранжман од 9 ноќевања во студио за 2 или 3 лица во Вила Park, Будва во термин по избор + вклучен превоз:

 • Термин 16.07-25.07.2018, цена: 12 958 ден. (209 eur.) 11 718 ден. (189 eur.)
 • Термин 25.07-03.08.2018, цена: 12 958 ден. (209 eur.) 11 718 ден. (189 eur.)
 • Термин 03.08-12.08.2018, цена: 13 950 ден. (225 eur.) 13 020 ден. (210 eur.)

*За аранжман во студио за 3 лица, потребно е да купите 3 купони


Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.07.2018 до 12.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Цените се дадени по лице за 9 ноќи/10 дена со вклучен превоз;
 • Сместувањето е според термините во табелата, поаѓањето од Македонија е претходниот ден;
 • Wi-Fi интернет и клима - БЕСПЛАТНО!!
 • 3-то и 4-то лице плаќаат полн износ и се сместуваат на редовни легла;
 • За сите гости во Вила "Park" на располагање има БЕСПЛАТНИ лежалки на плажа во градината на Хотел "Park";
 • Појадокот и вечерата се на база на шведска маса и се служат во Хотел “Park” каде се наоѓаат и бесплатните лежалки;
 • Превоз од: Штип / Велес / Куманово / Скопје;
 • Доплати:
 • Дете до 6 год - БЕСПЛАТНО сместување, доплата само за превоз 25€;
 • Дете од 6 до 10 год -10% попуст од цената на возрасен;
 • 3-то и 4-то лице плаќаат полн износ и се сместуваат на редовни легла
 • Доплата за појадок - 4 евра по лице од ден; Доплата за вечера - 7 евра по лице од ден
 • Туристичка такса (задолжителна) - се плаќа на лице место:
 • од 2-12 години - 0.50€ по лице од ноќ;
 • од 12-18 години - 1.00€ по лице од ноќ;
 • над 18 годинi - 1.50€ по лице од ноќ;
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат.

Опис

Вила PARK се наоѓа во почетокот на Будва, на околу 400m од Словенска плажа. Се состои од повеќе бунгалови во прекрасно уреден голем двор. Располага со двокреветни и трокреветни студија и апартмани со една спална, сите комплетно опремени со кујна, фрижидер, сопствено купатило, балкон, гардеробер.. Wi-Fi интернет и КЛИМА - БЕСПЛАТНО. Собите се во сопствен закуп на Т.А. Медитеран.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.