Еднодневно капење на Халкидики (Јули и Август)! 17% попуст на посета на плажа по избор: Неа Потидеа, Афитос, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори во вредност од 1200 ден. по цена од 1000 ден. со МТ Травел

Цена од

1000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

17%

Заштеда

200 ден.

Купени: 45

 • ул. 11 Октомври бр. 25 (ЗОИЛ Македонија)

  Одведи ме таму

  ‎02 32 32 597, 070 249 049

  mt.travelprevoz@yahoo.com

Добивате

Еднодневно капење на Халкидики на плажа по избор: Неа Потидеа, Афитос, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори за термин по избор

Опции на понудата:

13.07.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
14.07.2019 (недела) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
20.07.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
21.07.2019 (недела) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
27.07.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
28.07.2019 (недела) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
02.08.2019 (петок) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
03.08.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
04.08.2019 (недела) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
10.08.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
11.08.2019 (недела) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
17.08.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
18.08.2019 (недела) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
24.08.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
25.08.2019 (недела) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
31.08.2019 (сабота) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата МТ Травел за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на МТ Травел
 • Поаѓање во 02:00 часот (собирање на група 01:45) од паркингот кај Хотел ВИП (спроти Скопски Саем)
 • Враќање: 18:00 по македонско време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Со оваа понуда добивате еднодневна посета на плажа по избор на Халкидики. Плажите и барови на плажа Молос се најпопуларни во овој дел од Грција. Важат за тренд места каде младите вистински се журкаат и уживаат на модерно средените плажи. Попладневните часови секогаш се резервирани за одлична журка на плажа која ќе ви биде вистинско летно искуство и авантура. Освен овие плажи, со оваа понуда може да одлучите да бидете и на Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти.

Сонце, ситно-песочни плажи, кристално сино море, журка на плажа - идеална комбинација за прекрасно поминат ден!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.