8ми декември во Софија (08.12-09.12.2018)! 16% попуст на едно ноќевање co појадок во хотел Акорд 3* + вклучен автобуски превоз од ТА Ноа Турс во вредност од 3658 ден. (59 eur.) по цена од 3038 ден. (49 eur.)

Вредност

3658 ден.

Попуст

16%

Заштеда

620 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 1 ноќевање со појадок во двокреветна соба во хотел Акорд 3* во Софија
 • Автобуски превоз на наведената релација

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2018 до 09.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.  
 • По купување на купонот потребно е купоните да ги препратите на емаил на агенцијата и да ја посетите Ноа Турс за да потпишете договор за патување.  
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите минимум два купона
 • Важат општите услови на СКТМ и организаторот на патувањето ТА Ноа турс
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотел Акорд се наоѓа во непосредна близина до центарот на главниот град. Хотел Акорд е идеална локација ако барате службено патување во странство и ви треба место за преноќување. Сосема смирено, за само петнаесет минути можете да стигнете од хотелот до аеродромот. Хотел Акорд нуди бесплатен паркинг за своите гости и пријатен ресторан каде што можете да одржите деловни состаноци и да ги вкусите нивните специјалитети. Исто така во близина може да најдете и студио за убавина. Студио Акорд нуди широк спектар на фризерски и козметички услуги.

НОА ТУРС ги нуди следните услуги:

 • Туристички аранжмани
 • Авионски билети за сите светски и европски дестинации
 • Автобуски билети за цела Европа
 • Сите видови на патнички осигурувања
 • Индивидуални патувања - комплетна организација
 • Групни патувања - апсолвентски патувања
 • Организација на семинари, конгреси
 • Посета на саеми
 • Летување и зимување во Македонија
 • Рент-а-кар

Целта на туристичката агенција НОА ТУРС е да понуди свежина и разноликост во светот на патувањата. Дестинациите, цените и настаните понудени од агенцијата доминираат со нивната егзотичност, поволност, професионалност, сигурност и грижа за нашите ценети клиенти. Аранжманите понудени од туристичката агенција НОА ТУРС се грижливо одбрани со цел да ги задоволат критериумите на нашите клиенти. Дозволете ни да се грижиме за Вашето слободно време и уживајте во патувањето со нас.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.