Лето во Будва (21.07 - 09.08.2018)! 10% попуст на десетдневен аранжман од 9 ноќевања со појадок и вечера во термин по избор во Banbus Lux Studio Appartments од T.A WE Travel во вредност од 26 040 ден. (420 еур) по цена од 23 560 ден. (380 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Лето во Будва (21.07 - 09.08.2018)! 10% попуст на десетдневен аранжман од 9 ноќевања со појадок и вечера во термин по избор во Banbus Lux Studio Appartments од T.A WE Travel во вредност од 26 040 ден. (420 еур) по цена од 23 560 ден. (380 еур)

Цена

23,560 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

26,040 ден.

Попуст

10%

Заштеда

2,480 ден.

 • ул.Кирил и Методи бр.26 Штип

 • 032 618 999; 078 419 995; 034 609 990; 077 507 556;

 • info@we.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 19:00

Добивате

Десетдневен аранжман во Banbus Lux Studio Appartments во термин по избор

 • Термин 21.07-30.07.2018
 • Термин 31.07-09.08.2018

Во понудата е вклучено:

 • 9 ноќевања со појадок и вечера
 • Употреба на клима, WiFi
 • Промена на послелнина , крпи  и чистење ( 3 пати за време на престојот )

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.07.2018 до 09.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Сместувањето е во Banbus Lux Studio Appartments
 • Сместувањето започнува со појадок на денот објавен во табелата, а се завршува со вечера  
 • Во понудата не е вклучено:
 • Туристичка такса 1 евро по лице од ден за возрасни, 0,5 евра за лица од 12-18г,, се плаќа директно во рецепција на хотелот
 • Пијачки во ресторанот за време на престојот
 • Патничко осигурување
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат.

Опис

Црна Гора и Будва постануваат популарни туристички дестинации во Европа во последните неколку години. Медитеранската обала, средновековниот дух и мирис на Јадранското море, се перфектни зборови со кои може да се опише овој мал град. Покрај возбудливиот ноќен живот и преубавите плажи, Будва ќе Ве однесе и во незаборавно патување низ историјата: Будва е една од најстарите населби на Јадранското море, повеќе од 2500 години стара. Сместена е на мало полуострово, заштитена со еден дел од црните Црногорски планини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.