41 ја следат оваа компанија


- 22%

Табла плутена со магнети и додатоци 2 во 1 за на ѕид 40x30cm

700 ден.

549 ден.

Преостанато време

Шифра:

700000000034
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

Комбинирана магнетна плоча со додатоци, со вклучен распоред на часови, 2 црни магнети, маркер, 4 пинови и рамка од боровина.

 • Димензии: 40 x 30 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.