39 ја следат оваа компанија


Таблет Acer Iconia One + 1 годинa гаранција

10500 ден.

8890 ден.

Шифра:

100000000278
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Acer Iconia One  

 • B3-A40 Quad 8167A
 • 10"IPS
 • RAM: 2GB
 • ROM: 16GB
 • Камера: 5+ 2MP
 • 2xMicroUSB
 • MicroSD
 • Android 7.0
 • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.