46 ја следат оваа компанија


Таблет eSTAR со тематска маска по избор + 2 години гаранција

4400 ден.

3696 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

eSTAR Themed Tablet Cars 3 7"

 • ARM A7 QC 1.2GHz
 • RAM: 1GB
 • ROM: 8GB
 • Камера: 0.3MP
 • WiFi
 • Android 6

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.