41 ја следат оваа компанија


- 31%

Табуретка со функција на кутија за складирање

2100 ден.

1449 ден.

Преостанато време

Остануваат:

4

Шифра:

300000000634
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Табуретка со функција на кутија за складирање

Многу едноставна за склошување и погодна за преместување, носење и патување.

 • Скопена завзема место од 7 x 32 x 60cm.
 • Изработена од следните материјали: MDF конструкција, PVC облога.
 • Тежина од 3 kg.
 • Максимална носивост на подлогата од 100 kg и максимална носивост на спремник од 20 kg.
 • Висина од 60 cm.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.