- 31%

Childream табуретка со дизајн со градови, со функција на кутија за складирање

1750 ден.

1199 ден.

Остануваат:

2

Шифра:

3000000000635
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Табуретка со функција на кутија за складирање

Многу едноставна за склошување и погодна за преместување, носење и патување.

 • Скопена завзема место од 7 x 36 x 36cm.
 • Изработена од следните материјали: MDF конструкција, PVC облога.
 • Тежина од 2.7 kg.
 • Максимална носивост на подлогата од 100 kg и максимална носивост на пречник од 20 kg.
 • Капацитет од 46 l

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.