Првиот македонски бренд за часовници! Удобност, квалитет и префинетост! 50% попуст на TACT часовници во модел по избор + бесплатна достава + гаранција 12 месеци од TACT Watches во вредност од 4000 ден. по цена од 1990 ден.

Цена од

1990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2010 ден.

Купени: 15

 • ул 397 Бр 3А Скопје

  Одведи ме таму

  075 912-193

  tactmk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Elegant Black 4,000 ден. 1,990 ден.
Elegant Black/Gold 4,000 ден. 1,990 ден.
Elegant Brown 4,000 ден. 1,990 ден.
Elegant Silver 4,000 ден. 1,990 ден.

*Со одбирање на полето Опција се појавува сликата од соодветниот часовник

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.07.2019 до 12.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи неограничен број на купони
 • По купување на купонот испратете ги вашите лични податоци за доставата (име, презиме, адреса, телефон) заедно со КУПОН и ПИН кодовите од купонот на email, web страната, facebook страната или на телефонскиот број
 • Часовниците се нарачуваат и се доставуваат низ цела Македонија
 • Доставата е бесплатна низ цела Македонија
 • Доставата се врши од 2 до 5 дена зависно од локацијата
 • Часовниците имаат гаранција 12 месеци. Повеќе за гаранцијата можете да прочитате ТУКА.
 • Часовниците се ЗАТМ водоотпорни (на мала количина вода)

Опис

ТACT часовниците се изработени од висококвалитетен материјал и со исклучителна посветеност на дизајнот и префинетиот изглед.


TACT е прва компанија во Македонија со сопствено производство на часовници. 

Новиот бренд на часовници со својот квалитет и елеганција ќе ги задоволи апетитите на сите граѓани во Македонија кои се љубители на часовници.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.