Првиот македонски бренд за часовници! Удобност, квалитет и префинетост! 70% попуст на TACT часовници во модел по избор + бесплатна достава + гаранција 12 месеци од TACT Watches во вредност од 6600 ден. по цена од 1980 ден.

Цена од

1980 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6600 ден.

Попуст

70%

Заштеда

4620 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 37 | Остануваат: 17

 • Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 912-193

  tactmk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Elegant Black 6,600 ден. 1,980 ден.
Elegant Black/Gold 6,600 ден. 1,980 ден.
Elegant Brown 6,600 ден. 1,980 ден.
Elegant Silver 6,600 ден. 1,980 ден.

*Со одбирање на полето Опција се појавува сликата од соодветниот часовник

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.11.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи неограничен број на купони
 • По купување на купонот испратете ги вашите лични податоци за доставата (име, презиме, адреса, телефон) заедно со КУПОН и ПИН кодовите од купонот на email, web страната, facebook страната или на телефонскиот број
 • Часовниците се нарачуваат и се доставуваат низ цела Македонија
 • Доставата е бесплатна низ цела Македонија
 • Доставата се врши од 2 до 5 дена зависно од локацијата
 • Часовниците имаат гаранција 12 месеци. Повеќе за гаранцијата можете да прочитате ТУКА.
 • Часовниците се ЗАТМ водоотпорни (на мала количина вода)

Опис

ТACT часовниците се изработени од висококвалитетен материјал и со исклучителна посветеност на дизајнот и префинетиот изглед.


TACT е прва компанија во Македонија со сопствено производство на часовници. 

Новиот бренд на часовници со својот квалитет и елеганција ќе ги задоволи апетитите на сите граѓани во Македонија кои се љубители на часовници.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.