2 ја следат оваа компанија


TACT Elegant – Brown

5000 ден.

2799 ден.

Шифра:

TE003

Опис

ТACT часовниците се изработени од висококвалитетн материјал и со исклучителна посветеност на дизајнот и префинетиот изглед.

Часовниците имат 12 месеци гаранција

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

TACT е прва компанија во Македонија со сопствен бренд на часовници. Со наше умеење и знаење ние успеавме во нашата земја да понудиме нешто ново, наше и оригинално. Почнувајќи од 02.02.19 на нашиот пазар се појавија TACT часовниците кои донесоа нова свежина во пазарот на рачни часовници. Дизајнирани на најмодерен и современ начин TACT часовниците ги задоволуваат апетитите на сите лубители на часовници. 

За нea, за негo, за било кој.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.