За здраво растење на вашето дете! 51% попуст на месечна членарина за таеквондо во Taekwondo Club Korio

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.
 • Георги Димитров, ( Спроти училиштето Круме Кепевски)Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 851 247

  jane_stojcevski@hotmail.com

Добивате

Опции на понудата:

4-6 години 1,000 ден. 490 ден.
7-18 години 1,200 ден. 590 ден.

Месечна членарина на нови членови по тaеквондо

Достапни термини  за деца од 7-18 години: 

 • понеделник, среда, петок  (18:00 - 21:00)
 • вторник, четврток и сабота  (18:00 - 21:00)

Достапни термини за деца 4-6 години: 

 • вторник и четврток (18:00-19:00h)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 09.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за нови членови

Опис

Тaеквондо клуб Корио постои веќе 6 години на територијата на Општина Кисела Вода.
Клубот се состои од повеќе од 50 членови, кои дел од нив се натпреварувачи и настапуваат на натпревари од домашен и меѓународен карактер. 
Тaеквондо Клуб Корио брои и голем дел на медали и пехари освоени од членовите!

Преку игра се учи самоодбрана, техники на удари со нозе, форми (кати), дисциплина, почит, поставување цели, се зголемува флексибилноста, координацијата, силата самодовербата, контролата, се расте право и здраво! 
Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.