35% попуст на Talking Tom шатор за деца/играчки во вредност од 1000 ден. по цена од 650 ден.

Цена: 650 ден.

35% попуст на Talking Tom шатор за деца/играчки во вредност од 1000 ден. по цена од 650 ден.

Вредност

1,000 ден.

Попуст

35%

Заштеда

350 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Talking Tom водоотпорна корпа за деца


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.12.2016 до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Talking Tom корпата може да се користи за складирање на играчки, истата е направена од водоотпорен материјал. Корпата има страничен отвор преку кој може да се гледаат играчките кои се складирани внатре.

Димензии: 70 x 70 x 90cm

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ