#ТимскиАктивности - Игра, Дружење, Натпревар! Научи да танцуваш! 30% попуст на 10 неделен курс по танцова основа од Прима Данца во вредност од 2000 ден. по цена од 1400 ден.

Цена

1400 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

600 ден.

Купени: 8

 • ул. 23 Октомври бр. 1а/5/лок. 1

  Одведи ме таму

  071 248 181

  primadanza@primadanza.mk

Добивате

Тимска активност: 10 неделен курс по танцова основа

 • Времетраење: 10 недели
 • Интензитет: 2 пати неделно (1 час и 1 практика)

*Со курсот се изучуваат следните танци: Salsa, Bachata, Merengue, Tango, Valcer, Samba, Cha Cha Cha, Rumba, Rock & Roll, Swing

Стимулира: нови искуства, нови движења, танцување, забава, позитивна енергија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.04.2019 до 10.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ТимскиАктивности.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Танцот со пријателите не само што е докажано најдобрата метода за слабеење туку е и еден од најдобрите облици на забава. Создава социјален живот и дава прилика да се зближи целиот тим. И секако, да потрошите некоја калорија плус и да ги истегнете мускулите доколку тоа не го правите често. Соберете ги омилените колеги и за момент замислете се како најголеми ѕвезди на подиумот.

Секогаш сум сакал … ?
Што … ?
Да танцувам … !!!
А зошто … ?
Затоа што сакам со танц да уживам додека се забавувам.
Само не знам како … 

Зошто да не знаеш и ти.
Немој да размислуваш.
Научи да танцуваш Стандардни, Латино и многу други танци.
Веднаш резервирај место на курсот „ТАНЦОВА ОСНОВА“.

 • Биди во танц школо чиј проект и предизвик беше мега популарното шоу „Танц со Ѕвездите“.
 • Биди дел од најпопуларната танц програма воградот „Танцова Основа“.
 • Биди на час со инструктор кој има огромно искуство.

За само 10 недели:

 • Ќе можеш да се снајдеш да танцуваш било кога и било каде.
 • Ако си машко, без проблем ќе можеш да поканиш и водиш девојка за танц.
 • Ако си женско, ќе изгледаш прекрасно додека танцуваш.

Овој курс е за тотални почетници … !!!

Ако прашаш колку пати неделно се оди ние велиме само еднаш оти тогаш учиш.
Меѓутоа тајната е и во вториот пат кога вежбаш на практичниот час и кога можеш да танцуваш со било кого и да го прашаш својот инструктор да ти покаже и повтори буквално се.

А да биде тајната поголема, остани веднаш после практичниот час уште цели три часа на една од најпопуларните танцови вечери во градот и тоа во нашето танц школо.
Кога на крајот ќе собереш, имаш 5 саати неделно да бидеш на нашиот подиум.

Значи:

 • Престижно танц школо
 • Супер систем
 • Врвен инструктор
 • Брзо учење
 • Екстра цена

TAKE a CHANCE on DANCE!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.