Специјална понуда за релаксирање! 49% попуст на тандем чоколаден третман на тело - масажа + пилинг со ЈANSSEN COSMETICS во Energi Studio во вредност од 3900 ден. по цена од 1900 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

3900 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1910 ден.

Купени: 21

 • ул. Методија Шаторов Шарло (карши црквата св. Илија)

  Одведи ме таму

  02 2464 222, 070 791 243

Добивате

Sweet temptation тандем чоколаден третман на тело - масажа + пилинг со ЈANSSEN COSMETICS.

*Времетраењето на третманот е 60 минути.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2023 до 25.03.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Чоколадниот третман за тело SWEET TEMPTATION- JANSSEN COSMETICS

Прекрасен третман за опуштање и уживање. Чоколадата го подобрува општото чувство на благосостојба на телото.
Чоколадото содржи полифеноли кои имаат антиоксидантни ефект,и затоа и помагаат на кожата да изгледа здраво, цврсто и мазно.
Чоколадниот пилинг и чоколадните путери во комбинација со прекрасна релаксирачка масажа ,ќе направат овој третман да стане ваше незаборавно искуство.
Уживајте!

За компанијата

Почетоците на нашето учење во оваа креативна дејност ,започнаа од далечната 1993год. Љубовта која се роди кон оваа професија,понатаму со годините, допринесе за нејзино усовршување. Со стекнување на поголем број клиенти, се наметна идејата за отварање на салон за убавина. 

Големата желба да  ги удостоиме нашите верни клиенти,  доведе до проширување на нашиот салон и потреба за нови кадри.  Во текот на годините, многу курсеви и обуки , дополнителни тренинзи и коучинг програми ,го збогатија нашето стручно и духовно знаење. Постојано ги следиме новите трендови во оваа дејност, со цел да им угодиме на нашите драги клиенти. Низ годините што поминуваа  нашето стекнато  знаење, го пренесувавме на голем број практиканти кои ни се доверија. Денес, истите тие, може достојно да говорат за Нас.

Денес, Енерги Студио е модерно дизајниран салон, кој користи апаратура со напредната технологија. 

Во него ќе ве пречекаат топлата  и пријатна насмевка на нашите вработени.

Многу наши клиенти ни ја искажаа довербата и се долги години дел од Енерги Студио.

Повелете и вие да бидете дел од нашиот круг на клиенти и партнери.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.