Дестинација Македонија! Екстремен спорт за вистинско адреналинско доживување! 20% попуст на тандем летање со параглајдер од Водно + превоз + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Фокс во вредност од 4500 ден. по цена од 3600 ден.

Цена

3600 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

900 ден.

 • ул. 11 Октомври 19-1/10

  Одведи ме таму

  070 279 088, 075 303 404

  viktorboev@yahoo.com

Добивате

Тандем летање со параглајдер од Водно

 • Место на поаѓање - од Центар (Скопје) до Водно – местото на полетување
 • Карта за жичара
 • Снимање со GoPro камера

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се договорите за сите детали околу летот
 • Дозволено е сликање или снимање за време на летот
 • Можност за паралелно летање во парови
 • Видео материјалите и сликите се добиваат на CD, USB или се префрлаат на телефон

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Одличен подарок за вашите најблиски. Подарете искуство!

Параглајдинг клубот Фокс постои веќе 12 години.

Дали сте подготвени за екстремно доживување кое ќе го паметите целиот свој живот?

Со оваа зделка ви нудиме една можност да го погледнете градот Скопје од една поинаква перспектива, поглед и чувство на слобода кои ќе ви го одземат здивот и ќе го донесат вашиот адреналин на максимално ниво!

Во соработка со искусниот и професионален тим на Параглајдинг клубот Фокс, ќе имате можност да летате со параглајдер заедно со параглајдинг пилотот Виктор Боев. Можете да летате тандем со вашиот најдобар пријател или партнер.

По кратка подготовка и обука од страна на искусните професионалци, се лета од падините на Водно, користејќи соодветна безбедносна опрема и облека.

Се лета на висина од 1000 метри, а се слетува во Тафталиџе спроти Супер Маркетот Веро. На крајот од зделката можете да погледнете видео кои сведочи за возбудата која ќе ја почувствувате преку оваа авантура.

Адреналин на максимум ниво!

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.