Тандем уживање за денот на вљубените! 54% попуст на тандем релакс масажа на цело тело во салон за убавина Весна Висаж во вредност од 1200 ден. по цена од 550 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

650 ден.

Преостанато време

Купени: 9

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 2, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Тандем релакс масажа на цело тело +  симболичен подарок за вљубените (времетраење: 30 минути)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 15.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за мажи и жени

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.