Дестинација Македонија! Незаборавно адреналинско искуство! 30% попуст на тандем летање со параглајдер од Водно или Скопска Црна Гора + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон во вредност од 4900 ден. по цена од 3430 ден.

img

Цена

3430 ден.

Вредност

4900 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1470 ден.

Преостанато време

Купени: 62

Добивате

Tандем летање со параглајдер од Водно или Скопска Црна Гора

 • Место на поаѓање - од Центар (Скопје) до Водно/Скопска Црна Гора - местото на полетување
 • Снимање со GoPro камера
 • Со купени 2 ваучери можност за летање тандем во пар
 • Со купени 3 и повеќе ваучери добивате подарок параглајдинг маичка

*Параглајдинг летањето се извршува во тандем со тренер за летање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2023 до 31.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се договорите за сите детали околу летот
 • Дозволено е сликање или снимање за време на летот
 • Видео материјалите и сликите се добиваат на CD, USB или се префрлаат на телефон
 • Можност за паралелно летање во парови
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Екстремен спорт за вистински адреналин! Подарете си себеси или на вашите најблиски незаборавно искуство кое ќе се памети цел живот. Одлична можност да го погледнете градот Скопје од поинаква перспектива која ќе ви го одземе здивот и ќе го донесе вашиот адреналин на максимално ниво

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.