39 ја следат оваа компанија


Тастатура MS ELITE PRO + 1 година гаранција

2990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Механичка жичана
 • Интерфејс: USB
 • Боја: Црна
 • Гејмерски дизајн
 • 12 мултимедијални копчиња
 • WIN функција (WIN 10/8/7/VISTA/XP/2003)
 • RGB осветлување
 • Кабел 1.8 m
 • Оптички switch
 • Отпорна на вода

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2019 до 12.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.