41 ја следат оваа компанија


 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 •  PRO GAMING Механичка жичана
 • Интерфејс: USB
 • Боја: Црна
 • Гејмерски дизајн
 • 12 мултимедијални копчиња
 • OUTEMU прекинувачот овозможува секое копче да има свој звук
 • WIN функција (WIN 10/8/7/VISTA/XP/2003)
 • Позадинско осветлување со 10 бои
 • Кабел 1.5 m
 • Модуларна подлога за зглоб
 • US layout

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2019 до 12.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.