47 ја следат оваа компанија


Тастатура MS THETA + глувче + 1 година гаранција

840 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Жичана
 • Интерфејс: USB
 • Боја: Црна
 • 14 мултимедијални копчиња
 • Глувче: 4 копчиња
 • 1200 dpi

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 30.10.2019 до 06.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.