42 ја следат оваа компанија


 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • PRO Механичка жичана
 • Интерфејс: USB
 • Тастатура со 104 гласни копчиња
 • Позадинско осветлување со LED 10 бои
 • Боја: Црна
 • Гејмерски дизајн
 • 12 мултимедијални копчиња
 • WIN функција (WIN 10/8/7/VISTA/XP/2003)
 • US layout
 • Модуларна подлога за зглоб
 • Кабел 1.5 m

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2019 до 12.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.