- 12%

12% попуст на WKM-26 безжична тастатура со маус од Рувекс

990 ден.

871 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тастатурa
 • Копчиња: 106 копчиња + 9 мултимедијални копчиња
 • Распоред на тастатурата: HR
 • Животен век на тастатура: над 10 милиони пати
 • Оперативен напон/струја: 3 V / 5 mA
 • Димензии: 443 x 156 x 24 mm
 • Тежина: 455 g 
 • Глувче
 • 6D безжичен оптички глушец со тркало за движење
 • Резолуција: 800 do 1600 DPI може да се менува
 • Работен напон/струја: 3 V / 20 mA
 • Димензии: 104 x 62 x 38 mm
 • Тежина: 56 g 
 • Plug & Play
 • Опсег: 10 m
 • Интерфејс на микро USB ресивер: USB 2.0
 • Работна фреквенција: 2402MHz ~ 2480MHz
 • Компатибилен со: Windows XP / 2000 / Vista / 7 / 8.x / 10 и MAC OS 10
 • Работна температура: 0 ~ 40 ° C
 • Работна влажност: 10% - 90% RH
 • Вклучени батерии: 4 х ААА
 • Боја: црна и црвена

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 16.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 16.03.2020

ПОДИГНУВАЊЕ

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Види ја продавницата на "Рувекс" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.