69% попуст на коцкаста тава за готвење со димензија п избор од 1300 ден. по цена од 399 ден.

Цена: 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

69% попуст на коцкаста тава за готвење со димензија п избор од 1300 ден. по цена од 399 ден.

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден.

Попуст

68%

Заштеда

751 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 25 | Остануваат: 0

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • aviotrejd@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Коцкаста тава за готвење со димензија по избор:

 • 24 x 24 cm
 • 20 x 20 cm

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.01.2017 до 31.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.
 • Со овој купон добивате и бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Недела на бесплатна достава (15.03 – 22.03.2017)” за купени миниум 2 производи од оваа ЛИСТА НА ПРОИЗВОДИ со минимална нарачка во вредност од 100 ден!
 • По купувањето на купонот задолжително пополнете ја формата за бесплатна достава на следниот ЛИНК за да ги оставите вашите податоци. Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.

Опис

Коцкастата тава за готвење со рачка на преклопување ќе се вклопи во испробување на сите ваши кулинарски способности каде и да се наоѓате.
Нејзината практичност овозможува да ја понесете со себе и при патување или пак лесно да ја складирате во вашата кујна, заземајќи помал простор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

rashko

Си ја врши работата, материјалот е нелеплив, но веќе по првите 1-2 готвења, бојата почна да се лупи и од внатрешната, и од надворешната страна.

Член на Grouper од: 16-01-2014
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ