46 ја следат оваа компанија


Тава Mini Frying Pan

399 ден.

190 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Уникатен дизајн
 • Нелеплива површина
 • Рачката отпорна на топлина
 • Различни форми
 • Идеални за правење омлет,колачи,пржени јајца
 • Материјал: Композитен челик
 • Димензии: 14 x 27 cm

* За достапност на формите на тавата потребно е да се информирате во компанијата на тел: 070 505 099

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.