78% попуст на тава за мафини со модел по избор во вредност од 500 ден. по цена од 109 ден.

РАСПРОДАДЕНО

78% попуст на тава за мафини со модел по избор во вредност од 500 ден. по цена од 109 ден.

Цена

109 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

78%

Заштеда

391 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 38

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Тава за мафини со модел по избор:

 • Во форма на цвет
 • Во форма на круг

*За подетални карактеристики на производот погледнете во делот ОПИС


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 тава за мафини со 12 калапи
 • Материјал: тефлон
 • Лесна за употреба
 • Димензии: 35 x 26 x 3.5cm
 • Дијаметар на калапи: 6.4cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ