Чувствувајте се фантастично! До 43% попуст на ботокс на трепки или шминка со трепки по избор во Те-Ки Козметички салон

Цена од

399 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

43%

Заштеда

301 ден.

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Ботокс на трепки 1,000 ден. 499 ден.
Шминка со трепки 700 ден. 399 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 19.12.2019 до 31.01.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето! 
  • Задолжителна претходна резервација

Опис

Дозволете си ја грижата која ви е потребна и чувствувајте се убаво во Козметички салон ТЕ-КИ

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.