img
img
img
img
img
img
img

4 ја следат оваа компанија


Tea Tree Balancing Foaming Cleanser 20g

150 ден.

Купени:

2

Шифра:

Чистење на лице
 • Градски трговски центар, 1-ви кат, Кеј 13 Ноември, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  02 317 6743

  info@olpeo.mk

Опис

Пенливо средство за чистење специјално дизајнирано за масна кожа.

Маслото од чајно дрво и маслото од бергамот пенетрираат длабоко во порите на кожата за да го намалат вишокот на масти, нежно ги отстрануваат нечистотиите и шминката и ја прават кожата да се чувствува чиста и освежена.

Органскиот екстракт од чичак и екстрактот од гавез ја смируваат и хидратираат кожата.

Состојки: Екстракт од лист од Aloe barbadensis, глицерин, палмитинска киселина, стеаринска киселина, лауринска киселина, калиум хидроксид, вода, миристинска киселина, натриум кокоамфоацетат, глицерил стеарат, сорбиан оливат, натриум хлорид, екстракт од лист од Malaleuca alternifolia, алантоин, фенетил алкохол, каприлил гликол, масло од лист/гранче oд Citrus aurantium amara, масло од семе од Helianthus annuus, токоферол, **цитронелол, масло од Citrus aurantium bergamia, масло до Pelargonium graveolens, *екстракт од корен од Arctium lappa, *екстракт од корен од Symphytum officinale, масло од лист од Malaleuca alternifolia, **гераниол, **лимонен, **линалоол *сертифицирано органски **од природно есенцијално масло.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.