95% попуст на оnline курс за Adobe Photoshop CS6 or CC со неограничен пристап до материјалите цела година од TeacherBird во вредност од 6324 ден. (102 eur) по цена од 310 ден. (5 eur)

РАСПРОДАДЕНО

95% попуст на оnline курс за Adobe Photoshop CS6 or CC со неограничен пристап до материјалите цела година од TeacherBird во вредност од 6324 ден. (102 eur) по цена од 310 ден. (5 eur)

Цена

310 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,324 ден..

Попуст

95%

Заштеда

6,014 ден..

Купени : 9

 • Neo Damansara Block E-1-08, Damansara Perdana, Petaling Jaya 2720 vanløse, Copenhagen, Denmark

 • users@teacherbird.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Online курс за Adobe Photoshop CS6 or CC со неограничен пристап до материјалите цела година
 • Оnline проверка и тестирање и сертификат за завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2018 до 31.01.2019
 • Курсот се изведува online, и е во максимум времетраење од 12 месеци од почетокот на курсот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да се регистрирате и да започнете со курсот одете на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Кликнете на Sign Up со цел да креирате Ваш профил.
 • Кодот од купонот го внесувате во полето Redeem Voucher, кај Voucher issuer внесувате Grouper, а кај Country of issuer – Macedonia
 • Потоа изберете го типот на курсот product family и селектирајте го курсот.
 • По внесувањето на податоците потребно е да помине еден ден со цел да ви биде овозможен пристап до курсот.
 • Логирајте се еден ден подоцна со цел да започнете со курсот.
 • Инструкции за како да се регистрирате и да го искористите вашиот ваучер можете да проследите на следното ВИДЕО

Опис

Зошто да го проследите овој онлајн курс?

 • Најпрво, ќе ја усовршите уметноста на креирање на импресивни слики преку Adobe софтверот
 • Имате време од една цела година да го завршите курсот и пристап до учебните материјали 
 • Пристапот кон усовршување на вештините е практичен и се базира на проекти
 • Можете самите да го мониторирате Вашиот прогрес преку лесен интерфејс
 • Инструкциите се прилагодени и за Mac и Windows оперативен систем
 • Не ви е потребен софтверот со цел да го проследите и завршите курсот
 • Можете да си креирате професионално портфолио користејќи ги најновите технологии во дизајнот
 • Пристапот е овозможен од било каков уред (лап топ, компјутер, таблет...)

TeacherBird

Teacher Bird е онллајн портал за подучување, кој ги поврзува професорите со студентите преку пренесување на знаење низ едукативни видео туторијали за Adobe software, Microsoft, Mac OS Lion, тренинг програми за Windows 8 и др. Бидејќи пристапот на учење се основа на проекти и методологии на решавање на зададени проблеми, ученикот брзо ги впива најзначајните елементи од курсот, а воедно има и слобода на учење од удобноста на неговиот дом од сопствениот компјутер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ