95% попуст на оnline курс за Microsoft Excel 2013 Intermediate + 6 месеци гратис за еден курс од Adobe или MS Office од TeacherBird во вредност од 8432 ден. (136 eur) по цена од 422 ден. (6.8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

95% попуст на оnline курс за Microsoft Excel 2013 Intermediate + 6 месеци гратис за еден курс од Adobe или MS Office од TeacherBird во вредност од 8432 ден. (136 eur) по цена од 422 ден. (6.8 eur)

Цена

422 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

8,432 ден..

Попуст

95%

Заштеда

8,010 ден..

Купени : 4

 • Neo Damansara Block E-1-08, Damansara Perdana, Petaling Jaya 2720 vanløse, Copenhagen, Denmark

 • users@teacherbird.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Online курс за Microsoft Excel 2013 Intermediate со неограничен пристап до материјалите цела година 
 • Гратис еден курс од Adobe или MS Office во времетраење од 6 месеци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2018 до 31.01.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Курсот е во максимум времетраење од 12 месеци од почетокот на курсот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да се регистрирате и да започнете со курсот одете на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Кликнете на Sign Up со цел да креирате Ваш профил.
 • Кодот од купонот го внесувате во полето Redeem Voucher, кај Voucher issuer внесувате Grouper, а кај Country of issuer – Macedonia
 • Потоа изберете го типот на курсот product family (Office family) и селектирајте го курсот.
 • По внесувањето на податоците потребно е да помине еден ден со цел да ви биде овозможен пристап до курсот.
 • Логирајте се еден ден подоцна со цел да започнете со курсот.
 • Инструкции за како да се регистрирате и да го искористите вашиот ваучер можете да проследите на следното ВИДЕО

Опис

Што ќе научите со следење на овој курс:

Курсевите се комплетно интерактивни и се прилагодливи на вашите потреби. Курсот можете да го следите во рок од една година во време кое Вам ви одговара. Темпото на работа самите си го одредувате според Вашето време и желба за учење. Во склоп на материјалите добивате и фајлови за вежби за побрзо совладување на материјата. Низ учењето можете да го мониторирате прогресот низ лесен интерфејс. За овој курс не Ви е потребен софтвер.

Со курсевите добивате:

 • Онлајн испит и сертификат
 • Развивање на вашите способности
 • Курсот е забавен, интерактивен и може да биде прилагоден според вашите потреби.
 • Одличен начин да ја подобрите вашата работоспособност и вашите работни особини со цел напредување во кариерата.
 • Комплетирање на курсот според ваше индивидуално темпо во рамките од 1 година.
 • 12 месеци неограничен пристап до материјалите за онлајн тренинг, при што се овозможува самостојно учење со индивидуално темпо директно од удобноста на вашиот дом.
 • Проектот е креиран со цел да се добие оптимизирано изучување на курсевите.
 • Достапни се фајлови за практичен дел.
 • Самостојно набљудување на вашиот прогрес преку user-friendly интерфејс.
 • Достапен од секоја направа.
 • Софтвер не е потребен за комплетирање на тренинг курсот.
 • Бесплатен upgrade на купениот курс.

TeacherBird

Teacher Bird е онллајн портал за подучување, кој ги поврзува професорите со студентите преку пренесување на знаење низ едукативни видео туторијали за Adobe software, Microsoft, Mac OS Lion, тренинг програми за Windows 8 и др. Бидејќи пристапот на учење се основа на проекти и методологии на решавање на зададени проблеми, ученикот брзо ги впива најзначајните елементи од курсот, а воедно има и слобода на учење од удобноста на неговиот дом од сопствениот компјутер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ