93% попуст на оnline курс за подготовка на IELTS со неограничен пристап до материјалите во рок од 3 месеци од TeacherBird во вредност од 10 044 ден. (162 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Вредност

10044 ден.

Попуст

93%

Заштеда

9362 ден.

Купени: 2

Добивате

Online курс за подготовка на IELTS со неограничен пристап до материјалите во рок од 3 месеци

*Можете да одберете помеѓу General IELTS Course или Academic Course

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.02.2019 до 30.04.2019
 • Курсот се следи на англиски јазик
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За да се регистрирате и да започнете со курсот потребно е да испратите емаил на ielts@ielts-expert.com со назнака во "subject" IELTS Online Access
 • Емаилот треба да ги содржи следните информации: Име и презиме, контак информации, кодот од купонот и Grouper купонот (прикачен во Attach) и тип на IELTS курс (General или academic exam)
 • Во рок од еден ден ќе добиете емаил од компанијата со корисничко име и лозинка за да се логирате и пристапите на курост
 • Потоа одете на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • По внесувањето на податоците потребно е да помине еден ден со цел да ви биде овозможен пристап до курсот
 • Инструкции за како да се регистрирате и да го искористите вашиот ваучер можете да проследите на следното ВИДЕО
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на курсот:

 • Курсот се содржи од 4 дела: слушање, зборување, читање и пишување
 • Професионали тутори се достапни за постојан feedback и оценување од тестовите
 • Неограничено оценување на задачите
 • Учење според ваше темпо
 • Неограничен пристап на материјалите до 3 месеци
 • 12 часа видео содржина
 • 28 академски и генерални тестови
 • Видеа за сите 4 делови
 • Интерактивен тренинг
 • Дизајнирано од професори на кои англискиот им е мајчин јазик
 • Лесно и едноставно за користење
 • Неограничено користење на тестовите за оценување и интерактивните лекции 24/7 во рокот на искористување на купонот
 • Потребна е интернет конекција и звучнци

TeacherBird

Teacher Bird е онллајн портал за подучување, кој ги поврзува професорите со студентите преку пренесување на знаење низ едукативни видео туторијали за Adobe software, Microsoft, Mac OS Lion, тренинг програми за Windows 8 и др. Бидејќи пристапот на учење се основа на проекти и методологии на решавање на зададени проблеми, ученикот брзо ги впива најзначајните елементи од курсот, а воедно има и слобода на учење од удобноста на неговиот дом од сопствениот компјутер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.