93% попуст на оnline курс за подготовка на IELTS со неограничен пристап до материјалите во рок од 3 месеци од TeacherBird во вредност од 10 044 ден. (162 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

РАСПРОДАДЕНО

93% попуст на оnline курс за подготовка на IELTS со неограничен пристап до материјалите во рок од 3 месеци од TeacherBird во вредност од 10 044 ден. (162 eur) по цена од 682 ден. (11 eur)

Цена

682 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,044 ден.

Попуст

93%

Заштеда

9,362 ден.

Купени : 2

 • Neo Damansara Block E-1-08, Damansara Perdana, Petaling Jaya 2720 vanløse, Copenhagen, Denmark

 • users@teacherbird.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Online курс за подготовка на IELTS со неограничен пристап до материјалите во рок од 3 месеци

*Можете да одберете помеѓу General IELTS Course или Academic Course


Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2018 до 31.01.2019
 • Курсот се следи на англиски јазик
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За да се регистрирате и да започнете со курсот потребно е да испратите емаил на ielts@ielts-expert.com со назнака во "subject" IELTS Online Access
 • Емаилот треба да ги содржи следните информации: Име и презиме, контак информации, кодот од купонот и Grouper купонот (прикачен во Attach) и тип на IELTS курс (General или academic exam)
 • Во рок од еден ден ќе добиете емаил од компанијата со корисничко име и лозинка за да се логирате и пристапите на курост
 • Потоа одете на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • По внесувањето на податоците потребно е да помине еден ден со цел да ви биде овозможен пристап до курсот
 • Инструкции за како да се регистрирате и да го искористите вашиот ваучер можете да проследите на следното ВИДЕО

Опис

Карактеристики на курсот:

 • Курсот се содржи од 4 дела: слушање, зборување, читање и пишување
 • Професионали тутори се достапни за постојан feedback и оценување од тестовите
 • Неограничено оценување на задачите
 • Учење според ваше темпо
 • Неограничен пристап на материјалите до 3 месеци
 • 12 часа видео содржина
 • 28 академски и генерални тестови
 • Видеа за сите 4 делови
 • Интерактивен тренинг
 • Дизајнирано од професори на кои англискиот им е мајчин јазик
 • Лесно и едноставно за користење
 • Неограничено користење на тестовите за оценување и интерактивните лекции 24/7 во рокот на искористување на купонот
 • Потребна е интернет конекција и звучнци

TeacherBird

Teacher Bird е онллајн портал за подучување, кој ги поврзува професорите со студентите преку пренесување на знаење низ едукативни видео туторијали за Adobe software, Microsoft, Mac OS Lion, тренинг програми за Windows 8 и др. Бидејќи пристапот на учење се основа на проекти и методологии на решавање на зададени проблеми, ученикот брзо ги впива најзначајните елементи од курсот, а воедно има и слобода на учење од удобноста на неговиот дом од сопствениот компјутер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ