55% попуст на месечна членарина за мултифукционален фитнес тренинг (6 пати неделно или можност за open gym) во Team Basement

Цена

1250 ден.

Вредност

2800 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1550 ден.

Преостанато време

Купени: 37

 • Спортски центар Јане Сандански, Скопје (во склоп на олимписки комитет)

  Одведи ме таму

  076 222 332

  [email protected]

Добивате

Месечна членарина за едно лице за мултифукционален фитнес тренинг (6 пати неделно или можност за open gym) 

Tермини:

 • Утрински термини од понеделник до петок: 07:00-08:00ч и од 08:15-09:15ч
 • Утрински термини сабота: 10:00-11:00ч и од 11:00 до 12:00ч
 • Попладневни термини: 16:30-17:30ч, 17:30-18:30ч и 19:30-20:30ч. 

*Можноста за open gym е доколку не можете да присуствувате на групниот тренинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2023 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Локацијата се наоѓа во Спортски центар Јане Сандански (во склоп на олимписки комитет)
 • Потребно е да почнете со вежбање до 30.06.2023
 • Можноста за open gym е доколку не можете да присуствувате на групниот тренинг
 • Понудата е за едно лице за месечна членарина.

За компанијата

Team BASEMENT се занимава со функционален фитнес - по методата на “CrossFit”, наменет за сите без разлика на години, пол и нивото на физичка спремност. Програмата дава неспоредливи резултати - ќе се стекнете со правилно држење, одлична кондиција, зголемана сила, издржливост, флексибилност, мобилност. Со еден збор: станувате максимално функционални, на најбезбеден начин од која било друга програма.  

Методологијата работи за секого, може да се прилагоди за напредни вежбачи или пак олесни за почетниците, а сепак и натаму да го добиеме истиот стимул од тренингот и кај едната и кај другата група. Тоа не е магија, тоа е само она што се случува кога ќе вложите труд - следуваат резултати.

Нашата метода е константна промена на функционални движења изведени под висок интензитет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.