Тим билдинг кампања: #ЗајакниГоТимот со Board Games од Гоблин [концентрација, brain stimulation, забава, дружење]! До 20% попуст на друштвени игри по избор

РАСПРОДАДЕНО

Тим билдинг кампања: #ЗајакниГоТимот со Board Games од Гоблин [концентрација, brain stimulation, забава, дружење]! До 20% попуст на друштвени игри по избор

Цена

2,150 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,690 ден.

Попуст

20%

Заштеда

540 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 13 | Остануваат : 66

 • Булевар Партизански Одреди - Т.Ц Буњаковец лок. 21

 • 071 331 133

 • contact@goblingames.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 19:00 Саб: 12:00 - 17:00

Добивате

Тимска активност> Друштвени игри

Друштвена игра по избор:

 • Takenoko, цена: 2690 ден. 2150 ден.
 • Bluff, цена: 1990 ден. 1590 ден.
 • Ticket to Ride: Europe, цена: 2690 ден. 2390 ден.
 • 7 wonders, цена: 2790 ден. 2290 ден.
 • Mysterium, цена: 2490 ден. 2090 ден.
 • Dixit Odyssey, цена: 1790 ден. 1590 ден.
 • Codenames, цена: 1290 ден. 1090 ден.
 • Codenames Pictures, цена: 1290 ден. 1090 ден.
 • Colt Express , цена: 2490 ден. 2090 ден.
 • Splendor, цена: 1990 ден. 1690 ден.
 • Dixit, цена: 1790 ден. 1590 ден.

Стимулира: концентрација, brain stimulation, забава, дружење

* Повеќе информации за времетраењето на игрите и бројот на играчи може да прочитате во ОПИС


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2018 до 30.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Гоблин

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ЗајакниГоТимот.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Друштвените игри им помагаат на Вашите вработени со рушење на комуникациските бариери, допринесуваат за создавање на опуштена и забавна атмосфера и ги зближува луѓето. Овие игри се идеални за креирање на различна динамика од секојдневието на вработените и им помага да си ги расчистат мислите од секојдневниот притисок и обврски кои ги очекуваат на работното место.

Како функционира?

Секоја друштвена игра е со различна цел, различно времетраење и за различен број на играчи одберете ја вашата:

Takenoko

 • Број на играчи: 2-4
 • Времетраење: 30-60 мин
 • Возраст: 8+
 • Издавач: Asmodee
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Bluff

 • Броj на играчи: 2-6
 • Времетраење: 30 мин.
 • Возраст: 12+
 • Издавач: Ravensburger
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Ticket to Ride: Europe

 • Броj на играчи: 2-5
 • Времетраење: 30-60 мин
 • Возраст: 12+
 • Издавач: Days of Wonder
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

7 Wonders

 • Број на играчи: 2-7
 • Времетраење:  30 мин
 • Вoзраст: 10+
 • Издавач: Repos Production
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Mysterium

 • Броj на играчи: 2-7
 • Времетраење: 45-60 мин
 • Возраст: 10+
 • Издавач: Asmodee
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Dixit

 • Броj на играчи: 3-6
 • Времетраење: 30 мин.
 • Возраст: 8+
 • Издавач: Asmodee
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Dixit Odyssey

 • Броj на играчи: 3-12
 • Времетраење: 30 мин.
 • Возраст: 8+
 • Издавач: Asmodee
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Codenames

 • Број на играчи: 2-8
 • Времетраење: 15-30 мин.
 • Возраст: 14+
 • Издавач: Czech Games Edition

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Codenames: Pictures

 • Броj на играчи: 2-8
 • Времетраење: 10-20 мин.
 • Возраст: 10+
 • Издавач: CGE

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Colt Express

 • Број на играчи: 2-6
 • Времетраење : 30 мин
 • Возраст: 10+
 • Издавач: Ludonaute

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

Splendor

 • Броj на играчи: 2-4
 • Времетраење: 30 мин
 • Возраст: 10+
 • Издавач: Space Cowboys
 • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
 • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).

Повеќе за играта прочитајте на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.