33% попуст на билет за претставата Нема да платам (17.09.2019) од Театар комедија во вредност од 300 ден. по цена од 200 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

33%

Заштеда

100 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 77 | Остануваат: 13

Добивате

Еден билет за претставата Нема да платам (17.09.2019) со почеток во 20:00 часот

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.09.2019 до 17.09.2019
  • Купонот важи за претставата Нема да платам 17.09.2019 со почеток во 20:00ч.
  • Задолжително е да носите испечатен купон
  • Купоните се заменуваат со карти на билетарата на Театар комедија на самиот ден на претставата најдоцна до 19:30 ч.
  • Доколку не го искористите купонот истиот пропаѓа и средствата не може да бидат рефундирани.
  • Купонот не може да се замени за карта од друга претстава!

Опис

НЕМА ДА ПЛАТАМ
 
РЕЖИЈА :Александра Кардалевска
ИГРААТ : Атанас Атанасовски , Тино Костадиновски , Жаклина Петровска, Зорица Нушева, Александар Михајловски 
Сценографијата Зоран Ѓурески
костимографијатa Маја Ѓуреска и Антонија Гунинска Јорданоска
музика Александар Јорданов
драматург е Дарко Јан Спасов. 
 
Опис за претставата:

Политичката сатира „Нема да платам“ на добитникот на Нобеловата награда за литература, италијанскиот драмски писател, сценарист, режисер, актер и борец за човекови права и еднаквост, Дарио Фо, ги пресликува реакциите на потрошувачите против зголемување на цените и е провокативна реакција против злоупотребите и неправдата на општеството.  

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.