50% попуст на билет за претставата "Нешто пропуштаме" (17.01.2017) од "Театар комедија" во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на билет за претставата "Нешто пропуштаме" (17.01.2017) од "Театар комедија" во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 149

 • бул. Св.Климент Охридски б.б. Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 311 9990

 • contact@teatarkomedija.mk

Добивате

Еден билет за претставата "Нешто пропуштаме" (17.01.2017) со почеток во 20:00 часот


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2017 до 22.01.2017
 • Купонот важи САМО за претставата "Нешто пропуштаме" на ден 17.01.2017 со почеток во 20:00ч.
 • Купоните се заменуваат со карти на билетарата на Театар комедија на самиот ден на претставата најдоцна до 19:30 ч.
 • Доколку не го искористите купонот истиот пропаѓа и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купонот не може да се замени за карта од друга претстава!

Опис

 • Автор - Горјан Милошевски
 • Режија – Бојан Трифуновски
 • Сценографија – Љубиша Јованов
 • Костими – Искра Џокиќ
 • Музика - Емин Џијан
 • Алекс - Сашко Коцев
 • Андреа – Нина Деан
 • Сеирмен – Валентин Костадиноски – Тино
 • Леонора – Жаклина Петровска
 • Миша – Столе Мицов
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.