96% попуст на онлајн курс: Teaching Assistant + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

онлајн курс: Teaching Assistant Level 3 Diploma + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 29.01.2022
  • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
  • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
  • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: info@theteacherstraining.com
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Станете квалификуван асистент за настава со нашиот курс за диплома за асистент на ниво 3. Курсот е дизајниран од експерти со долгогодишно релевантно искуство. Willе стекнете практично искуство како да ги надгледувате активностите во училницата и да обезбедите совршена средина за настава за наставникот.

Диплома за асистент на ниво 3, исто така, ќе ве води да се справувате со деца со потешкотии во учењето и да поттикнувате подобро социјално однесување. Beе можете да помогнете во подобрувањето на животот на студентите со и без посебни потреби да водат попродуктивен живот.

Преку практична и теоретска обука, ќе се запознаете со низа методологии и модели кои влијаеле на современите практики за поддршка на наставата. Сите лекции од овој курс за диплома за асистент на ниво 3 се дизајнирани на таков начин што секој што нема претходно знаење за оваа тема може лесно да се нурне во нив. Бидете квалификувани за кратко време и започнете ја својата кариера.


Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.